Церковний 13-тиждневий Курс ВЄ

Курс проводиться на базі помісної церкви. Щотиждневі зустрічи та практичне благовістя. Формуєтся команда благовістників помістної церкви. Вовлікаються члени церкви для молитовної підтримки.

Опис курсу. Програма підготовки рядових членів церкви до особистої євангелізації містить цілий ряд універсальних рекомендацій, які опробовані іншими церквами у великих і малих містах, селищах і сільських місцевостях, в різних культурних спільнотах світу.

Програма складається з трьох блоків:
– як ділитися Евангелієм;
– як навчити цьому іншого;
– як виховати учня Христа.
Програма передбачає практичне благовістя. Спочатку в классі, потім — на практиці.

Ціль — навчити керівників і рядових членів церкви нести Євангеліє людям, від сердець до серця. Також залучення як можна більшой кількості спасених душ у Царство Божого за допомогою особистого благовістя. Кожен віруючий покликаний на це Господом, і ми прагнемо до того, щоб члени Євангельських Церков усвідомили це своє призначення.

Як проходять заняття. В протягом шістнадцатитижневого курсу навчання стажери зачисляються в групу з трьох чоловік, під перівництвом наставника. Його завдання полягає в тому, щоб додатково забезпечити особисту керівництво, сприяти і своєму прикладу допомогти навчитися ефективно викладати свою віру. Наставник працює з учнями на індивідуальній основі, щотижнево перевіряє заняття, допомагає в труднощах, які можуть виникнути та перевіряє виконання недельних завдань.

Кажний тиждень стажери отримують домашні завдання, які включають читання, заучіваніе Бібліі та інші додаткові завдання для індивідуальної підготовки. На початку 16-ти тижневого навчання учням пропонують запросити двох осіб у якості друзів у моліті в період навчання.

В кінці складається усній та письмовий іспит для оцінки знань стажерів, та роботи вчителя.  За підсумками іспитів стажери отримають дипломи наставників та право навчання в курсі «Від серця до серця».

Основним навчальним посібником є ​​навчальний посібник «Взрыв Євангелізацій», написаний доктором Джеймсом Кеннеді, президентом та засновником служіння «Міжнародний Вибух Євангелізацій III» Конспект лекцій, що складається з 16 навчальних розділів.

Добавить комментарий